Adresa Str. Electroputere, nr.21, CraiovaE-mail lipfvoltaire@gmail.com Web site www.liceulvoltaire.ro

Fax 0351413241 Tel. 0351413242, 0770261755

 

Program pregătire Bacalaureat 2020

MARȚI 02,09 iunie 2020

Ora

9:40

9:50

10:00

10:10

10:20

10:30

Disciplina

Matematica

Lb. romana

Matematica

Logica

Istorie

Lb. romana

Prof.

Daianu Mihaela

Mitrica Adina

Mirea Mihaela

Militaru Gabriela

Cojocareanu Ionela

Mihai Anca

Sala

Sala festivitati

Lab. stiinte

Lab. fizica

Et.2 X C

Et.1 IX B

Et.1 IX C

Nr. crt.

Clasa a XII-a A

Clasa a XII-a B

Clasa a XII-a B

Clasa a XII-a C

Clasa a XII-a C

Clasa a XII-a D

1.

CAPOTESCU DAIANA

ANUȚA COSTIN-ALEXANDRU

MARIN ANDREEA-IRINA

AL FARIS MARWAN

CARAUSU BIANCA ANDREA

ANGHEL CONSTANTIN DANY

2.

CHIMIJLIU MONICA

CRĂINICEANU ADRIAN-LUCIAN

MITRAN ROXANA-ELENA

CRAIOVEANU ROBERT

DRAGHICI TEODOR

CRACIUN NATALIA

3.

GHIVERCEA VLAD

CHIVU MARIA-MAGDALENA

MUCICHESCU CONSTANTIN LEONARD

COSMA AMANDA

FRIMU LAURA

FILIP GABRIELA BEATRICE

4.

ISTUDOR RAZVAN

CONSTANTIN ELENA-ALEXANDRA

PASCU ANDRA-CRISTINA

STAMIN DARIA

JOITA DIANA

JIMBLARU SAMUIEL

5.

MIHAI ROBERT

DELIU OANA-CĂTĂLINA

RADU DAN-MIHAI

TRUSCA SEBASTIAN

MATEI GEORGIANA

NICOLAE DIANA

6.

POSTELNICU ALEX

GĂMAN ALEX-MIHĂIŢĂ

STAICU ADELA-DANIELA

PINOSANU RALUCA

NARAMZOIU DRAGOS

PETRESCU ALEX MARIAN

7.

RADU ALEXANDRU

BĂDESCU RAMONA-MARIA

VĂDUVA IONUT-ALBERTO

TAMBU MARIA

POPESCU MARIA

PICINIȘ ALEXANDRU DANIEL

8.

 

LAWEN DARIA-CARINA

VLCEA MARIA-FRANCISCA

NETOIU MADALINA

PURCAREANU ALBERT

PREDA ANDREEA MARIA

9.

 

 

DITOMENE DIAMBU DIEU MERCI

CAITATU ISABELA 

TRUTA THEODOR

UNGUREANU ANDREI

10.

 

 

 

 

 

VATAVU MARIA FRANCESCA

11.

 

 

 

 

 

IVANESCU ALEXANDRU

 

Program pregătire Bacalaureat 2020

MIERCURI 03,10 iunie 2020

Ora

9:40

9:50

10:00

10:10

10:20

10:30

Disciplina

Lb. romana

Istorie

Logica

Logica

Lb. romana

Geografie

Prof.

Mitrica Adina

Cojocareanu Ionela

Militaru Gabriela

Tudoran Stelian

Mihai Anca

Popescu Ciprian

Sala

Lab. fizica

Et. 2 X C

Et.1 IX B

Sala festivitati

Et. 1 IX C

Lab. stiinte

Nr. crt.

Clasa a XII-a B

Clasa a XII-a C

Clasa a XII-a C

Clasa a XII-a D

Clasa a XII-a D

Clasa a XII-a C

1.

MARIN ANDREEA-IRINA

AL FARIS MARWAN

CARAUSU BIANCA ANDREA

ANGHELINA IONUT

CȚU MARIA ALEXANDRA

NARAMZOIU DRAGOS

2.

MITRAN ROXANA-ELENA

CRAIOVEANU ROBERT

DRAGHICI TEODOR

DINCĂ MARIA DANIELA

CONSTANTINESCU GIORGIA ALESSIA

TRUTA THEODOR

3.

MUCICHESCU CONSTANTIN LEONARD

COSMA AMANDA

FRIMU LAURA

GHEORGHE ROBERTA OANA

DIACONESCU EDUARD ANDREI

PURCAREANU ALBERT

4.

PASCU M. ANDRA-CRISTINA

STAMIN DARIA

JOITA DIANA

GROZA FLORENTINA

MARCĂU PAUL ANDREI

ALEXANDRESCU CRISTIANA ANDREEA

5.

RADU DAN-MIHAI

TRUSCA SEBASTIAN

MATEI GEORGIANA

FILIP GABRIELA BEATRICE

NEGOIȚĂ SORIN MARIUS GRALIS

 

6.

STAICU ADELA-DANIELA

PINOSANU RALUCA

POPESCU MARIA

PICINIȘ ALEXANDRU DANIEL

PATRU ROBERT

 

7.

VĂDUVA IONUT-ALBERTO

TAMBU MARIA

Sociologie

Clasa a XII- a D

PREDA ANDREEA MARIA

ȘENDROIU MARINA BARBARA

 

8.

VLCEA MARIA-FRANCISCA

NETOIU MADALINA

BLAGA ROBERT IOAN

ȘOACĂ IONELA MARINELA

STEFAN DENIS

 

9.

 

CAITATU ISABELA 

PETRESCU ALEX MARIAN

TRANĂ ALEXANDRA ANA MARIA

TUNARU ANDREI CĂTĂLIN

 

10.

 

 

 

TUȚĂ M ANDREEA

ȚIGANU ERIK MIHAIL

 

11.

 

 

 

 

GRAURA ANDREI

 

 


Program pregătire Bacalaureat 2020

JOI 04,11 iunie 2020

Ora

9:40

9:50

10:00

10:10

10:20

10:30

Disciplina

Lb. romana

Logica

Fizica

Anatomie

Matematica

Istorie

Prof.

Mitrica Adina

Tudoran Stelian

Stefan Nadina

Iagaru Florentina

Mirea Mihaela

Cojocareanu Ionela

Sala

Et. 1 -IX B

Et. 2 X C

Lab. fizica

Sala festivitati

Lab. stiinte

Et. 1 IX C

Nr. crt.

Clasa a XII-a C

Clasa a XII-a D

Clasa a XII-a A

Clasa a XII-a A

Clasa a XII-a B

Clasa a XII-a D

1.

CARAUSU BIANCA ANDREA

CȚU MARIA ALEXANDRA

ALEXANDRESCU TUDOR

CHIMIJLIU MONICA

ANUȚA COSTIN-ALEXANDRU

ANGHELINA IONUT

2.

DRAGHICI TEODOR

CRACIUN NATALIA

CAPOTESCU DAIANA

GHIVERCEA VLAD

CRĂINICEANUADRIAN-LUCIAN

BLAGA ROBERT IOAN

3.

FRIMU LAURA

DIACONESCU EDUARD ANDREI

CARUT EUGEN

ISTUDOR IONUȚ

CHIVU MARIA-MAGDALENA

DINCĂ MARIA DANIELA

4.

JOITA DIANA

NEGOIȚĂ SORIN MARIUS GRALIS

 

POSTELNICU ALEX

CONSTANTIN ELENA-ALEXANDRA

GAVRILĂ ALEXANDRA MARIA

5.

MATEI GEORGIANA

NICOLAE DIANA

 

RADU ALEXANDRU

DELIU OANA-CĂTĂLINA

GHEORGHE ROBERTA OANA

6.

NARAMZOIU DRAGOS

PATRU ROBERT

 

MIHAI ROBERT

GĂMAN ALEX-MIHĂIŢĂ

GROZA FLORENTINA

7.

POPESCU MARIA

ȘENDROIU MARINA BARBARA

 

CLASA A XII-A B

BĂDESCU RAMONA-MARIA

ȘOACĂ IONELA MARINELA

8.

PURCAREANU ALBERT

GRAURA ANDREI

 

STAICU ADELA-DANIELA

LAWEN DARIA-CARINA

TRANĂ ALEXANDRA ANA MARIA

9.

TRUTA THEODOR

 

 

VĂDUVA IONUT-ALBERTO

 

TUȚĂ M ANDREEA

10.

 

 

 

VLCEA MARIA-FRANCISCA

 

 

 


Program pregătire Bacalaureat 2020

JOI 04,11 iunie 2020

După amiaza

Ora

13:30

13:40

Disciplina

Lb. romana

Logica

Prof.

Mitrica Adina

Tudoran Stelian

Sala

Et. 1 XI C

Et. 2 XII D

Nr. crt.

Clasa a XII-a C

Clasa a XII-a D

1.

AL FARIS MARWAN

ANGHEL CONSTANTIN DANY

2.

CRAIOVEANU ROBERT

CONSTANTINESCU GIORGIA ALESSIA

3.

COSMA AMANDA

GAVRILĂ ALEXANDRA MARIA

4.

STAMIN DARIA

JIMBLARU SAMUIEL

5.

TRUSCA SEBASTIAN

MARCĂU PAUL ANDREI

6.

PINOSANU RALUCA

TUNARU ANDREI CĂTĂLIN

7.

TAMBU MARIA

ȚIGANU ERIK MIHAIL

8.

NETOIU MADALINA

STEFAN DENIS

9.

CAITATU ISABELA 

UNGUREANU ANDREI

10.

 

VATAVU MARIA FRANCESCA

11.

 

IVANESCU ALEXANDRU

 


Program pregătire Bacalaureat 2020

DUPĂ AMIAZA

 
VINERI 05,12 iunie 2020


Ora

9:40

9:50

10:00

10:10

10:20

13:30

Disciplina

Istorie

Lb. romana

Fizica

Anatomie

Lb. romana

Istorie

Prof.

Cojocareanu Ionela

Mitrica Adina

Stefan Sidonia

Iagaru Florentina

Mihai Anca

Cojocareanu Ionela

Sala

Sala de festivitati

Et. 2 X C

Lab. fizica

Lab. stiinte

Et. 1 IX B

Et. 1 IX C

Nr. crt.

Clasa a XII-a D

Clasa a XII-a A

Clasa a XII-a B

Clasa a XII-a B

Clasa a XII-a D

Clasa a XII-a D

1.

CȚU MARIA ALEXANDRA

CAPOTESCU DAIANA

MARIN ANDREEA-IRINA

ANUȚA COSTIN-ALEXANDRU

ANGHELINA IONUT

ANGHEL CONSTANTIN DANY

2.

CONSTANTINESCU GIORGIA ALESSIA

CARUT EUGEN

BĂDESCU RAMONA-MARIA

CRĂINICEANU ADRIAN-LUCIAN

BLAGA ROBERT IOAN

CRACIUN NATALIA

3.

DIACONESCU EDUARD ANDREI

CHIMIJLIU MONICA

LAWEN DARIA-CARINA

CHIVU MARIA-MAGDALENA

DINCĂ MARIA DANIELA

FILIP GABRIELA BEATRICE

4.

MARCĂU PAUL ANDREI

GHIVERCEA VLAD

 

CONSTANTIN ELENA-ALEXANDRA

GAVRILĂ ALEXANDRA MARIA

JIMBLARU SAMUIEL

5.

NEGOIȚĂ SORIN MARIUS GRALIS

ISTUDOR RAZVAN

 

DELIU OANA-CĂTĂLINA

GHEORGHE ROBERTA OANA

NICOLAE DIANA

6.

PATRU ROBERT

MIHAI ROBERT

 

GĂMAN ALEX-MIHĂIŢĂ

GROZA FLORENTINA

PETRESCU ALEX MARIAN

7.

ȘENDROIU MARINA BARBARA

POSTELNICU ALEX

 

MITRAN ROXANA-ELENA

ȘOACĂ IONELA MARINELA

PICINIȘ ALEXANDRU DANIEL

8.

STEFAN DENIS

RADU ALEXANDRU

 

MUCICHESCU CONSTANTIN LEONARD

TRANĂ ALEXANDRA ANA MARIA

PREDA ANDREEA MARIA

9.

TUNARU ANDREI CĂTĂLIN

 

 

PASCU ANDRA-CRISTINA

TUȚĂ ANDREEA

UNGUREANU ANDREI

10.

ȚIGANU ERIK MIHAIL

 

 

RADU DAN-MIHAI

 

VATAVU MARIA FRANCESCA

11.

GRAURA ANDREI

 

 

 

 

IVANESCU ALEXANDRU

Aprobat,

Prof. Dr. Dorina Loredana Popi